Založiť webovú stránku alebo eShop

2016

TRASA ULTRA (103 KM / +3500 M)

Poradie

Rank

Kateg.

 Categ. 

Meno

Name

Nar.

B. year

 Kraj.

Ctry

Bydlisko

Home town

Klub / Tím

Club / Team

Čas

Time

1. 1.  Martin Halász 1990 SVK  Bratislava  - 09:03
2. 2.  Bronislav Novák 1985 SVK  Bratislava  - 09:47
3. 3.  Marián Kamendy 1972 SVK  Bratislava  stefaniktrail.sk 10:10
4.-5. 4.-5.  Mikuláš Kéri 1977 SVK  Bratislava  Sansport.sk 10:27
4.-5. 4.-5.  René Mráz 1974 SVK  Bratislava  - 10:27
6. 6.  Peter Gemeran 1981 SVK  Bratislava  - 11:09
7. 7.  Ladislav Halász 1972 SVK  Čierna Voda  - 11:25
8. 8.  Dávid Šulko 1988 SVK  Trnava  - 11:49
9. 9.  Tomáš Wiebauer 1977 SVK  Bratislava  Sansport.sk 12:10
10. 1.  Gabriela Ambrušová 1984 SVK  Piešťany  - 12:12
11. 10.  Peter Mazán 1983 SVK  Veľký Krtíš  - 12:12
12.-14. 11.-13.  Roman Babulic 1967 SVK  Topoľčany  MOBI TRADE 12:16
12.-14. 11.-13.  Martin Dávid 1971 SVK  Nitra  TK Tribeč 12:16
12.-14. 11.-13.  Emil Páleník 1972 SVK  Veľké Vozokany  BK Pyxida 12:16
15. 14.  Radek Hrabčák 1978 CZE  Brno  - 12:34
16. 15.  Vlado Jakubec 1972 SVK  Utekáč  KST Clara Utekáč 12:42
17.-18. 2.  Marta Hancková 1975 SVK  Bratislava  Nezávislosť BA 12:49
17.-18. 16.  Slavomír Ružek 1972 SVK  Modra  - 12:49
19. 17.  Pavol Matiaško 1977 SVK  Pezinok  Karpatskí vlci 13:01
20. 18.  Martin Urbaník 1976 SVK  Bratislava  STEFANIKTRAIL.SK 13:03
21. 19.  Michal Svedek 1967 SVK  Trenčín  - 13:04
22. 20.  Ondrej Miklánek 1983 SVK  Bratislava  Slávia STU 13:19
23.-24. 3.  Zuzana Alexanderčíková 1981 SVK  Bratislava  Nezávislosť BA 13:42
23.-24. 21.  Rastislav Horňák 1979 SVK  Pezinok  - 13:42
25.-27. 22.-24.  Tomáš Bahelka 1986 SVK  Nové Mesto n. Váhom  Polar Alpin Trenčín 13:49
25.-27. 22.-24.  Rastislav Cabala 1978 SVK  Trenčín  KPAT 13:49
25.-27. 22.-24.  Maroš Fančovič 1967 SVK  Naháč  - 13:49
28.-29. 25.-26.  Daniel Neštický 1978 SVK  Biely Kostol  - 13:58
28.-29. 25.-26.  Marek Prachár 1978 SVK  Dunajská Lužná  - 13:58
30. 27.  Jozef Veverka 1989 SVK  Pezinok  JVUT 14:09
31. 28.  Dalimil Hota 1998 CZE  Třinec  - 14:15
32. 29.  Rafal Koszyk 1979 POL  Opole  - 14:20
33. 30.  Jaroslav Kováč 1964 SVK  Hurbanova Ves  ZSE-RUN 14:48
34.-35. 31.-32.  Aleš Diko 1970 SVK  Bratislava  - 15:11
34.-35. 31.-32.  Marek Hroššo 1976 SVK  Bratislava  Stefaniktrail.sk 15:11
36.-37. 33.-34.  Jozef Zámora 1978 SVK  Bratislava  Arbe team 15:28
36-37. 33.-34.  Daniel Blonski 1974 SVK  Bratislava  Stefaniktrail.sk 15:28
38. 35.  Peter Bartek 1973 SVK  Bratislava  UltraFans 15:36
39. 36.  Marcel Jedlička 1974 SVK  Bratislava  - 15:42
40. 37.  Peter Baran 1985 SVK  Bratislava  TK Start Bratislava 15:58
41. 38.  Ondrej Púčik 1981 SVK  Báb  - 16:15
42. 39.  Ľubomír Okruhlica 1952 SVK  Bratislava  Nezávislosť BA 16:22
43.-44. 40.-41.  Ivan Kadlečík 1964 SVK  Veľké Kostoľany  - 17:20
43.-44. 40.-41.  Ján Žila 1972 SVK  Bratislava  - 17:20
45. 42.  Andrej Orogváni 1981 SVK  Bratislava  - 18:42
46. 4.  Hana Rosenbergová 1988 SVK  Bratislava  Easyrun 18:52
47.-48. 43.-44.  Peter Belica 1992 SVK  Dolné Orešnay  Dolné Orešany 19:16
47.-48. 43.-44.  Stanislav Januška 1954 SVK  Trenčín  - 19:16
49. 45.  Branislav Gereg 1993 SVK  Kvašov  CS-1000 19:43
50. 46.  Ľubomír Zedníček 1990 SVK  Bratislava  - 20:06
51.-52. 47.  Dániel Márton 1987 HUN  Budapest  - 20:17
51-52. 5.  Anita Szalay 1973 HUN  Budapest  - 20:17
53.-54. 48.-49.  Boltežar Gregorič 1969 SVK  Lehota p. Vtáčnikom  - 20:20
53-54. 48-49..  Štefan Kovačik 1974 SVK  Lehota p. Vtáčnikom  - 20:20
55.-57. 50.-52.  Zoltán M. Cser 1981 HUN  Zebegény  Zöld Panoráma 21:11
55.-57. 50.-52.  Tamás Kovács 1977 HUN  Nógrád  Zöld Panoráma 21:11
55.-57. 50.-52.  Ferenc Venczl 1986 HUN  Budapest  TTT 21:11
58. 53.  Felix Virsik 1970 SVK  Bratislava  - 21:12
59. 53.  Marek Pobjecký 1983 SVK  Bratislava  - 22:13

 

TRASA MINI-ULTRA (50 KM / +1850 M)

Poradie

Rank

Kateg.

 Categ.  

Meno

Name

Nar.

B. year

 Kraj.

Ctry

Bydlisko

Home town

Klub / Tím

Club / Team

Čas

Time

1. 1.  Martin Plačko 1976 SVK  Brezová p. Bradlom  ŠK Bradlan Brezová 04:38
2. 2.  Adam Lisý 1988 SVK  Bánovce n. Bebravou  - 04:40
3. 3.  Emil Gažo 1980 SVK  Bratislava  Šalamún 04:57
4. 4.  Ján Gonda 1985 SVK  Bratislava  - 05:06
5.-6. 5.-6.  Juraj Novotný 1974 SVK  Bratislava  - 05:17
5.-6. 5.-6.  Matúš Morong 1981 SVK  Bratislava  GeoAwards Running T. 05:17
7. 7.  Ján Gubáň 1967 SVK  Bratislava  - 05:19
8. 1.  Gabriela Plačková 1976 SVK  Brezová p. Bradlom  ŠK Bradlan Brezová 05:27
9. 8.  Roman Gréser 1992 SVK  Bratislava  Belasý motýľ 05:37
10.-11. 9.-10.  Gregor Horniak 1986 SVK  Levice  - 05:43
10.-11. 9.-10.  Filip Plánka 1991 SVK  Nitra  Ultra Fatra 05:43
12. 11.  Patrik Lopušný 1980 SVK  Bratislava  Cepro Team 05:44
13. 12.  Martin Černý 1974 SVK  Bratislava  Run for Fun/Priatelia behu 05:46
14.-15. 13.  Adrian Grunert 1981 SVK  Bratislava  Šalamún 05:47
14.-15. 2.  Blanka Valentová 1985 SVK  Bratislava  Šalamún 05:47
16.-18. 14.-16.  Michal Hužovič 1976 SVK  Smolenice  BERNOHY.sk 05:50
16.-18. 14.-16.  Martin Lištjak 1981 SVK  Trnava  Carpathoholics 05:50
16.-18. 14.-16.  Andrej Sekely 1986 SVK  Križovany n. Dudváhom  KRR 05:50
19. 17.  Martin Šibík 1976 SVK  Jasenica  Jasenica UT 05:56
20. 3.  Dáša Švančarová 1992 SVK  Bánovce n. Bebravou  - 05:57
21. 18.  Martin Babiak 1984 SVK  Bratislava  - 06:02
22. 19.  Radovan Bobrík 1972 SVK  Pezinok  EMKO športový klub 06:04
23. 20.  Ján Terai 1981 SVK  Bratislava  BK 06:10
24. 4.  Silvia Glesková 1970 SVK  Bratislava  - 06:22
25.-26. 5.  Alena Kuišová 1975 SVK  Bratislava  FIT štýl Running Team 06:24
25.-26. 21.  Ladislav Zigo 1979 SVK  Bratislava  - 06:24
27. 22.  Martin Brejcha 1985 SVK  Bratislava  Devínsk Nová Ves 06:26
28. 23.  Daniel Ščepka 1989 SVK  Bratislava  BK TION 06:29
29. 24.  Martin Neradovič 1981 SVK  Stupava  MTB Kolečko 06:34
30. 25.  Rudolf Kopčok 1971 SVK  Marianka  - 06:37
31. 6.  Soňa Kopčoková 1982 SVK  Marianka  - 06:38
32. 26.  Ondrej Gogora 1984 SVK  Bratislava  - 06:39
33. 27.  Ondrej Pakši 1986 SVK  Bratislava  Pressburg Hulvats 06:42
34. 7.  Lucia Horníková 1978 SVK  Miloslavov  ZSE Run 06:43
35. 28.  Michal Mikulka 1989 SVK  Bratislava  FIT štýl Running Team 06:49
36. 29.  Michal Helcman 1978 SVK  Slovenký Grob  Slovenský Grob 06:53
37.-38. 30.-31.  Maroš Rippa 1975 SVK  Marianka  - 06:54
37.-38. 30.-31.  Peter Verček 1975 SVK  Bratislava  Geronimo.sk 06:54
39.-40. 8.  Kristína Danková 1990 SVK  Bratislava  - 07:02
39.-40. 32.  Alexander Nagy 1985 SVK  Tomášov  - 07:02
41.-43. 9.  Lucia Bohatová 1983 SVK  Nitra  Nitra 07:04
41.-43. 33.-34.  Pavol Jakubík 1985 SVK  Nitra  BVNR 07:04
41.-43. 33.-34.  Miloslav Šebela 1980 SVK  Bratislava  Ironic Team 07:04
44.-47. 10.  Monika Babiaková 1975 SVK  Pezinok  EMKO športový klub 07:13
44.-47. 35.-37.  Peter Juričko 1972 SVK  Bratislava  Liga Lanovka 07:13
44.-47. 35.-37.  Martin Roll 1981 SVK  Malinovo  - 07:13
44.-47. 35.-37.  Dávid Šoltýs 1981 SVK  Bardejov  - 07:13
48. 38.  Peter Bilik 1979 SVK  Štefanovičová  - 07:15
49.-52. 11.-13.  Danica Hámorová 1970 SVK  Poprad  iRun Family 07:19
49.-52. 11.-13.  Eva Jedličková 1978 SVK  Bratislava  iRun Family 07:19
49.-52. 39.  Ivan Kapec 1977 SVK  Bratislava  FIT štýl Running Team 07:19
49.-52. 11.-13.  Petra Urešová 1979 CZE  Praha  iRun Family 07:19
53. 14.  Kristína Vargová 1989 SVK  Bratislava  - 07:22
54. 40.  Lukáš Abrhan 1991 SVK  Nové Zámky  - 07:27
55. 41.  Emil Páleník st. 1947 SVK  Čierne Kľačany  BK Pyxida Č. Kľačany 07:34
56. 42.  Ronald Bielčik 1971 SVK  Šamorín  Carpathoholics 07:36
57. 43.  Miroslav Košík 1974 SVK  Bratislava  Carpathoholics 07:39
58. 44.  Ján Sodoma 1983 SVK  Modra  - 07:48
59.-60. 45.  Peter Cibula 1967 SVK  Bratislava  - 08:01
59.-60. 15.  Ľubica Cibulová 1968 SVK  Bratislava  - 08:01
61. 46.  Filip Pély 1988 SVK  Vráble  - 08:10
62.-63. 47.-48.  Peter Kolener 1972 SVK  Bratislava  - 08:35
62.-63. 47.-48.  Róbert Strelka 1991 SVK  Bratislava  - 08:35
64.-66. 49.-51.  Martin Solárik 1983 SVK  Bratislava  - 08:36
64-66. 49.-51.  Vladimír Suranovský 1978 SVK  Bratislava  Katubezko 08:36
64.-66. 49.-51.  Martin Svetlík 1986 SVK  Bratislava  ZSE Run 08:36
67.-68. 52.-53.  Ivan Csano 1968 SVK  Bratislava  - 08:41
67.68. 52.-53.  Ivan Csano ml. 2000 SVK  Bratislava  - 08:41
69. 54.  Ľudovít Vyskoč 1974 SVK  Bratislava  - 08:41
70.-71. 16.-17.  Hana Štecová 1966 SVK  Bratislava  VUBIT 08:45
70.-71. 16.-17.  Iveta Štecová 1990 SVK  Bratislava  VUB 08:45
72. 55.  Ivan Horniak 1983 SVK  Trenč. Stankovce  - 09:02
73.-74. 18.-19.  Silvia Horniaková 1985 SVK  Trenč. Stankovce  - 09:03
73.-74. 18.-19.  Lenka Chladná 1976 SVK  Bratislava  - 09:03
75.-78. 56.-57.  Rastislav Meľuch 1978 SVK  Bratislava  Pávoví Nurminátori 09:05
75.-78. 56.-57.  Vladimír Planka 1968 SVK  Bratislava  FIT štýl Running Team 09:05
75.-78. 20.-21.  Alica Polčicová 1992 SVK  Dubová  BERNOHY.sk 09:05
75.-78. 20.-21.  Karin Vasile 1976 SVK  Bratislava  - 09:05
79.-80. 58.  Eduard Randl 1970 SVK  Pezinok  EMKO športový klub 09:33
79.-80. 22.  Libuša Randlová 1973 SVK  Pezinok  EMKO športový klub 09:33
81.-82. 59.  Juraj Čiba 1979 SVK  Bratislava  Projekt Život 11:14
81.-82. 23.  Daniela Kraxnerová 1984 SVK  Bratislava  Projekt Život 11:14
83. 60..  Adrian Darlea 1980 SVK  Bratislava  - 11:24

PREŠPORSKÝ DRAČÍ DVOJBOJ

Poradie

Rank

Kateg.

 Categ.  

Meno

Name

Nar.

B. year

 Kraj.

Ctry

Bydlisko

Home town

Klub / Tím

Club / Team

Čas

Time

1. 1.  Matúš Morong 1981 SVK  Bratislava  GeoAwards Running T. 6:31:56
2. 2.  Ján Gubáň 1967 SVK  Bratislava  - 6:42:50
3. 3.  Martin Černý 1974 SVK  Bratislava  Run for Fun/Priatelia Behu 7:06:54
4. 4.  Patrik Lopušný 1980 SVK  Bratislava  - 7:13:01
5. 5.  Filip Plánka 1991 SVK  Nitra  Ultra Fatra 7:15:51
6. 6.  Daniel Ščepka 1989 SVK  Bratislava  BK TION 8:08:09
7. 7.  Miloslav Šebela 1980 SVK  Bratislava  Ironic Team 8:31:37
8. 8.  Lukáš Abrhan 1991 SVK  Nové Zámky  - 8:38:11
9. 9.  Pavol Jakubík 1985 SVK  Nitra  BVNR 8:38:59
10. 1.  Lucia Bohatová 1983 SVK  Nitra  Nitra 8:44:55

 

TOPlist