Založiť webovú stránku alebo eShop

2014

TRASA ULTRA (103 KM / +3500 M)

Priebeh PUT 2014 na trase ULTRA nájdete TU.

Poradie

Rank

Kateg.

Categ. 

Meno

Name

 Kraj.

Ctry

Bydlisko

Home town

Klub / Tím

Club / Team

Čas

Time

1. 1.  Silvia Petrjanošová  Bratislava  Nezávislosť Bratislava 12:14
2. 1.  Roman Babulic  Topoľčany  - 12:38
3.-4. 2.-3.  László Barta  Budapest  TTT MSTSZ 12:51
3.-4. 2.-3.  Roman Čermák  Pezinok  TK Štart Bratislava 12:51
5. 4.  Tomáš Wiebauer  Bratislava  Sansport.sk 12:54
6. 5.  Peter Brestovanský  Bratislava  HK Mountainforum 13:36
7. 6.  Dávid Šulko  Trnava  Trnava 13:59
8. 7.  Peter Gemeran  Bratislava  - 14:01
9. 8.  Miroslav Pauček  Dolné Dubové  Aj MY sme BEH :-) 14:03
10. 9.  Marek Prachár  Dunajská Lužná  Dunajská Lužná 14:37
11. 10.  Peter Belica  Dolné Orešany  Dolné Orešany 14:39
12.-13. 11.-12.  Dániel Márton  Budapest  MKE 14:41
12.-13. 11.-12.  Zoltán Vincze  Budapest  - 14:41
14. 13.  Branislav Gereg  Kvašov  iRUN 15:40
15.-17. 14.  Peter Kubala  Bratislava  - 16:09
15.-17. 2.-3.  Marta Hancková  Bratislava  Nezávislosť Bratislava 16:09
15.-17. 2.-3.  Jana Haruštiaková  Bratislava  Aj MY sme BEH :) 16:09
18.-19, 15.-16.  Jaroslav Kováč  Hurbanova Ves  ZSDIS-Ultra 17:50
18.-19, 15.-16.  Peter Kováč  Pezinok  MK-700 17:50
20.-22. 17.  Rudolf István  Gyenesdiás  - 17:59
20.-22. 4.-5.  Mónika Grimm  Leányvár  - 17:59
20.-22. 4.-5.  Anna Őrsi  Budapest  - 17:59
23. 18.  Radek Dočkal  Brno  Rila Team - BRNO 20:37
24.-26. 19.-21.  Peter Groman  Trnava  Tesla Bratislava 21:19
24.-26. 19.-21.  Karol Šulek  Trnava  Tesla Bratislava 21:19
24.-26. 19.-21.  Ivan Kadlečík  Veľké Kostoľany  ŠK Blava 1928 21:19
27.-28. 6.  Renata Šranková  Žiar nad Hronom  - 22:02
27.-28. 22.  Vlado Jakubec  Utekáč  KST Clara Utekáč 22:02
29.-30. 23.-24.  Felix Virsik  Bratislava  - 22:23
29.-30. 23.-24.  Dušan Krajčovič  Banská Bystrica  VŠC Dukla B. Bystrica 22:23
31.-32. 7.  Katarína Janechová  Trnava  iRUN, TK Filozof 22:55
31.-32. 25.  Dalibor Greguš  Križovany nad Dudváhom  - 22:55
33. 8.  Anita Szalay  Budapest  - 23:22
34. 26.  Peter Cifferszky  Pomáz  MTE pomázi oszt. TTT 23:55

 

TRASA MINI-ULTRA (50 KM / +1850 M)

Priebeh PUT 2014 na trase MINI-ULTRA nájdete TU.

Poradie

Rank

Kateg.

Categ.

Meno

Name

 Kraj.

Ctry

Bydlisko

Home town

Klub / Tím

Club / Team

Čas

Time

1. 1.  Martin Koval  Košice  Vitalcity.sk 04:37
2.-3. 2.-3.  Filip Švrček  Lednice  MK Chrti Lednice 05:17
2.-3. 2.-3.  Matúš Školník  Muránska Huta  Muránska Huta 05:17
4. 4.  Anton Ivánek  Bratislava  - 05:23
5. 5.  Ján Lištinský  Poprad  Hrom do piecky! 05:32
6. 6.  Martin Dávid  Nitra  BK Zobor Nitra 05:48
7. 7.  Pavol Matiaško  Pezinok  Trnava 05:55
8. 8.  Juraj Králik  Nitra  Kettlebell Nitra 05:59
9.-10. 1.  Gabriela Ambrušová  Piešťany  - 06:03
9.-10. 9.  Rastislav Cabala  Trenčín  - 06:03
11.-12. 10.-11.  Ivan Kováč  Bratislava  TK Filozof 06:23
11.-12. 10.-11.  Ronald Ďurovský  Tlmače  - 06:23
13.-14. 12.-13.  Peter Bilik  Klasov  I RUN 06:35
13.-14. 12.-13.  Marcel Jedlička  Bratislava  iRun Family 06:35
15. 14.  Martin Gič  Bratislava  ZSE Run 06:37
16.-18. 2.-3.  Katarína Babiaková  Bratislava  - 06:57
16.-18. 2.-3.  Linda Nemcová  Bratislava  Emerson running 06:57
16.-18. 15.  Aleš Diko  Bratislava  - 06:57
19, 16.  Filip Pély  Vráble  - 07:10
20.-21. 17.-18.  Peter Kolener  Bratislava  BA 07:11
20.-21. 17.-18.  Martin Šrámek  Wien  UKK Wien 07:11
22.-23. 19.  Tomáš Kráľ  Bratislava  Easyrun 07:12
22.-23. 4.  Hana Rosenbergová  Bratislava  Easyrun 07:12
24.-26. 20.-22.  Rastislav Horňák  Pezinok  - 07:21
24.-26. 20.-22.  Ján Terai  Rožňava  BK 07:21
24.-26. 20.-22.  Ivan Zorvan  Bratislava  BK 07:21
27.-29. 5.  Katarína Révayová  Bratislava  - 07:58
27.-29. 23.-24.  Marek Hroššo  Bratislava  STEFANIKTRAIL.SK 07:58
27.-29. 23.-24.  Robert Nürnberger  Bratislava  - 07:58
30.-34. 25.-29.  Roland Bielčik  Šamorín  Applied Precision 08:12
30.-34. 25.-29.  Martin Brejcha  Devínska Nová Ves  - 08:12
30.-34. 25.-29.  Martin Lištjak  Trnava  - 08:12
30.-34. 25.-29.  Rastislav Novák  Streda nad Bodrogom  Applied Precision 08:12
30.-34. 25.-29.  Jozef Oravec  Bratislava  TK Štart Bratislava 08:12
35.-38. 6.  Andrea Zajacová  Gelnica  - 08:20
35.-38. 30.-32.  Peter Devečka  Liptovský Mikuláš  - 08:20
35.-38. 30.-32.  Martin Krutek  Trnava  Trnava rules ;) 08:20
35.-38. 30.-32.  Radovan Blažíček  Bratislava  VWcult Sport Team 08:20
 39.-41. 33.-35.  Peter Sklenár  Komárno  VWcult Sport Team 08:21
 39.-41. 33.-35.  Jan Žirovnický  Pardubice  - 08:21
 39.-41. 33.-35.  Adam Kupiec  Bratislava  VWcult Sport Team 08:21
 42.-45. 7.  Marcela Radulyová  Košice  Behnaboso.sk 08:30
 42.-45. 36.-39.  Ondrej Brichta  Bratislava  - 08:30
 42.-45. 36.-39.  Stanislav Grand  Hviezdoslavov  - 08:30
 42.-45. 36.-39.  Peter Špilár  Bratislava  Run for beer 08:30
 46.-49. 40.-43.  Timotej Hupka  Kátlovce  - 08:39
 46.-49. 40.-43.  Viliam Hutta  Kátlovce  - 08:39
 46.-49. 40.-43.  Ján Juroš  Brezno  Bežecký klub IRT 08:39
 46.-49. 40.-43.  Peter Ľubušký  Trnava  Bežecký klub IRT 08:39
 50.-51. 8.  Lenka Káčerová  Vráble  - 09:19
 50.-51. 44.  Marián Grebáč  Dunajská Lužná  Applied Precision 09:19
52. 9.  Andrea Námerová  Bratislava  TK Filozof 09:28
 53.-55. 10.  Regula Lacher  Brunnen  SAC Mythen 09:52
 53.-55. 44.-45.  Juraj Hromkovic  Zürich  SAC Mythen 09:52
 53.-55. 44.-45.  Ľubomír Okruhlica  Bratislava  Nezávislosť Bratislava 09:52
 56.-57. 11.  Lenka Zoldová  Bratislava  BEHÁM s LÁSKOU 10:07
 56.-57. 46.  Tomáš Ozábal  Borský Svätý Jur  BEHÁM s LÁSKOU 10:07
58. 12.  Denisa Rakovská  Bratislava  - 10:15
 59.-60. 13.  Lenka Opavová  Sedlec u Mikulova  - 10:48
 59.-60. 47.  Martin Laub  Sedlec u Mikulova  - 10:48
 61.-62. 14.-15.  Dagmar Buchtová  Brno  HD caminantes 12:12
 61.-62. 14.-15.  Hana Čechová  Brno  - 12:12
 63.-69. 16.-17.  Dominka Radošinská  Bratislava  - 12:52
 63.-69. 16.-17.  Martina Magová  Žilina  - 12:52
 63.-69. 48.-52.  Roman Gréser  Bratislava  - 12:52
 63.-69. 48.-52.  Tomáš Gréser  Bratislava  - 12:52
 63.-69. 48.-52.  Tomáš Jasenovec  Ivanka pri Dunaji  - 12:52
 63.-69. 48.-52.  Matej Gába  Bratislava  - 12:52
 63.-69. 48.-52.  Robert Strelka  Bratislava  - 12:52

 

TOPlist