Založiť webovú stránku alebo eShop

2015

TRASA ULTRA (103 KM / +3500 M)

Priebeh PUT 2015 na trase ULTRA nájdete TU.

Poradie

Rank

Kateg.

 Categ. 

Meno

Name

Nar.

B. year

 Kraj.

Ctry

Bydlisko

Home town

Klub / Tím

Club / Team

Čas

Time

1. 1.  Mikuláš Kéri 1977  Bratislava  Sansport.sk 10:15
2. 2.  Erik Hübner 1977  Bratislava  - 10:46
3.-4. 3.-4.  Roman Babulic 1967  Topoľčany  - 11:49
3.-4. 3.-4.  Emil Páleník 1972  Veľké Vozokany  BK Pyxida 11:49
5. 5.  Juraj Macák 1976  Trenčín  Bernosport.sk 11:58
6. 6.  László Barta 1971  Budapest  MSTSZ, TTT 12:17
7. 7.  Ľubomír Bučko 1975  Bratislava  - 12:29
8. 8.  Tomáš Wiebauer 1977  Bratislava  Sansport.sk 12:30
9. 9.  Marek Prachár 1978  Dunajská Lužná  Dunajská Lužná 12:32
10. 10.  Adam Lisý 1988  Bánovce nad Bebravou  Bánovce 12:46
11. 11.  Peter Brestovanský 1975  Bratislava  - 13:02
12. 12.  Peter Mazán 1983  Veľký Krtíš  - 13:03
13.-14. 13.-14.  Martin Dávid 1971  Nitra  BK Zobor Nitra 13:06
13.-14. 13.-14.  Slavomír Ružek 1972  Modra  LSDiesel 13:06
15.-16. 15.-16.  Michal Kacko 1989  Nové Zámky  - 13:12
15.-16. 15.-16.  Radek Hrabčák 1978  Brno  - 13:12
17.-18. 17.-18.  Martin Kerekeš 1975  Ružomberok  - 13:50
17.-18. 17.-18.  Pavol Jakabovič 1972  Modra  - 13:50
19. 19.  Miroslav Pauček 1979  Pezinok  EMKO 13:59
20. 20.  Ivan Belica 1988  Dolné Orešany  - 14:19
21. 21.  Rastislav Horňák 1979  Pezinok  - 14:21
22. 22.  Pavol Matiaško 1977  Pezinok  - 14:30
23. 23.  Patrik Lopušný 1980  Bratislava  Ceproteam 14:32
24. 24.  Maroš Fančovič 1967  Naháč  - 14:49
25.-26. 1.  Júlia Batmendijnová 1988  Stará Ľubovňa  - 14:54
25.-26. 25.  Peter Fijalka 1987  Bratislava  Račišdorf 14:54
27.-29. 2.-3.  Zuzana Alexanderčíková 1981  Bratislava  Nezávislosť BA 15:19
27.-29. 2.-3.  Marta Hancková 1975  Bratislava  Nezávislosť BA 15:19
27.-29. 26.  Peter Lux 1983  Bratislava  - 15:19
30.-32. 27.-29.  Kaspars Osis 1979  Brno  - 15:20
30.-32. 27.-29.  Radek Eschler 1979  Brno  - 15:20
30.-32. 27.-29.  Branislav Gereg 1993  Kvašov  iRUN 15:20
33. 30.  Tomáš Bahelka 1986  Nové Mesto nad Váhom  KPA 15:22
34. 31.  Ľubomír Okruhlica 1952  Bratislava  Nezávislosť BA 15:29
35.-36. 32.-33.  Peter Kubala 1981  Bratislava  - 16:09
35.-36. 32.-33.  Michal Turek 1982  Brno  - 16:09
37.-38. 34.-35.  Matej Miklánek 1984  Bratislava  - 16:31
37.-38. 34.-35.  Ondrej Miklánek 1983  Bratislava  Slávia STU 16:31
39. 36.  Peter Baran 1985  Bratislava  TK Start Bratislava 16:40
40. 37.  Marián Habšuda 1979  Bratislava  - 17:05
41. 38.  Ondrej Púčik 1981  Báb  - 17:06
42.-44. 39.-41.  Marek Hroššo 1976  Bratislava  Stefaniktrail.sk 17:41
42.-44. 39.-41.  Daniel Blonski 1974  Bratislava  iRUN 17:41
42.-44. 39.-41.  Marcel Jedlička 1974  Bratislava  iRUN 17:41
45.-46. 42.  Rudolf István 1971  Gyenesdiás  TTT, MSTSZ 17:51
45.-46. 4.  Mónika Grimm 1969  Leányvár  TTT, MSTSZ 17:51
47.-48. 43.-44.  Peter Kováč 1975  Pezinok  MK-700 19:18
47.-48. 43.-44.  Stanislav Januška 1954  Trenčín  - 19:18
49. 45.  Peter Špilár 1989  Bratislava  Run 4 Beer 19:53
50.-51. 5.  Katarína Janechová 1982  Trnava  TK Filozof 20:13
50.-51. 46.  Dalibor Greguš 1977  Križovany n. Dudváhom  - 20:13
52.-53. 47.-48.  Martin Drozd 1982  Žilina  CS-1000 21:25
52.-53. 47.-48.  Áron Dienes 1977  Szár  - 21:25
54.-56. 49.-51.  Tamás Kovács 1978  Nógrád  Zöld Panoráma 21:31
54.-56. 49.-51.  Zoltán M. Cser 1981  Zebegény  Zöld Panoráma 21:31
54.-56. 49.-51.  Peter Cifferszky 1972  Pomáz  TTT, MTE Pomazi osz. 21:31
57.-58. 6.  Anita Szalay 1973  Budapest  - 21:41
57.-58. 52.  Péter Únyi 1972  Budapest  - 21:41
59. 53.  Dušan Krajčovič (zadný voj) 1984  Banská Bystrica  VŠC Dukla BB n/a

 

TRASA MINI-ULTRA (50 KM / +1850 M)

Priebeh PUT 2015 na trase MINI-ULTRA nájdete TU.

Poradie

Rank

Kateg.

 Categ.  

Meno

Name

Nar.

B. year

 Kraj.

Ctry

Bydlisko

Home town

Klub / Tím

Club / Team

Čas

Time

1. 1.  Bronislav Novák 1985  Bratislava  - 04:16
2. 2.  Martin Petrulák 1979  Bratislava  - 04:24
3. 3.  Rastislav Kriška 1983  Bratislava  - 05:05
4. 4.  Anton Ivánek 1980  Bratislava  - 05:14
5. 5.  Peter Belica 1992  Dolné Orešany  Dolné Orešany 05:21
6. 6.  Juraj Králik 1991  Nitra  Pearl Izumi 05:23
7. 1.  Gabriela Ambrušová 1984  Piešťany  KPA 05:31
8. 7.  Rastislav Cabala 1978  Trenčín  KPA 05:32
9. 8.  Gregor Horniak 1986  Levice  ŠK Aquasport 05:47
10.-12. 9.-11.  Dávid Šulko 1988  Trnava  - 05:53
10.-12. 9.-11.  Andrej Sékely 1986  Križovany n. Dudváhom  - 05:53
10.-12. 9.-11.  Martin Stoličný 1969  Bratislava  REDE 05:53
13.-14. 12.-13.  Rado Bobrík 1972  Pezinok  EMKO 05:57
13.-14. 12.-13.  Juraj Jančovič 1980  Trnava  - 05:57
15. 14.  Karol Vlasko 1977  Bratislava  YNRA 06:23
16.-18. 15.-17.  Adrian Grunert 1981  Bratislava  - 06:27
16.-18. 15.-17.  Emil Gažo 1980  Bratislava  - 06:27
16.-18. 15.-17.  Martin Babiak 1984  Bratislava  - 06:27
19. 18.  Ján Terai 1981  Bratislava  BK 06:35
20. 19.  Dušan Hájek 1986  Bratislava  - 06:36
21. 20.  Peter Gemeran 1981  Bratislava  - 06:37
22. 2.  Jolana Kubátová 1967  Bratislava  iRUN 06:49
23. 21.  Martin Šrámek 1990  Wien  UKK Wien 06:51
24. 22.  Martin Brejcha 1985  Bratislava  Devínska Nová Ves 06:59
25.-26. 23.  Martin Gič 1982  Bratislava  VLML 07:05
25.-26. 3.  Lucia Horníková 1978  Miloslavov  ZSE Run 07:05
27.-28. 24.-25.  Peter Brázdil 1971  Nové Mesto nad Váhom  NM 07:09
27.-28. 24.-25.  Rastislav Novák 1984  Bratislava  Carpathoholics 07:09
29. 26.  Roman Gréser 1992  Bratislava  - 07:14
30. 27.  Lukáš Abrhan 1991  Nové Zámky  - 07:30
31. 28.  Branislav Bohúň 1977  Bratislava  - 07:35
32. 29.  Emil Páleník st. 1947  Čierne Kľačany  BK Pyxida 07:51
33. 30.  Jan Suchomel 1981  Olomouc  VFF 07:52
34. 4.  Barbora Sadloňová 1985  Bratislava  Nezávislosť BA 07:52
35.-37. 5.-6.  Petra Urešová 1979  Praha  iRUN Family 07:55
35.-37. 5.-6.  Eva Jedličková 1978  Bratislava  iRUN Family 07:55
35.-37. 31.  Peter Juričko 1972  Bratislava  Liga Lanovka 07:55
38.-39. 32.-33.  Ján Žila 1972  Bratislava  - 08:00
38.-39. 32.-33.  Márius Paliga 1976  Bratislava  - 08:00
40. 7.  Elena Jánošíková 1988  Liptovský Mikuláš  - 08:11
41. 34.  Michal Mikulka 1989  Bratislava  FIT ŠTYI Running Team 08:13
42. 35.  Ľubomír Zagorov 1985  Bratislava  - 08:15
43.-45. 8.-9.  Andrea Námerová 1983  Bratislava  TK Filozof 08:17
43.-45. 8.-9.  Katarína Marková 1978  Pezinok  - 08:17
43.-45. 36.  Adrian Marko 1975  Pezinok  - 08:17
46. 10.  Valéria Jurkovská 1993  Želiezovce  - 08:24
47.-49. 37.-38.  Viliam Bendík 1973  Marianka  STEFANIK TRAIL 08:28
47.-49. 37.-38.  Richard Kaštiak 1997  Marianka  STEFANIK TRAIL 08:28
47.-49. 11.  Viktória Bendíková 1999  Bratislava  STEFANIK TRAIL 08:28
50.-53. 12.  Eva Nocarová 1973  Bratislava  TV JOJ Running Team 08:30
50.-53. 39.-41.  Martin Solárik 1983  Bratislava  - 08:30
50.-53. 39.-41.  Martin Svetlík 1986  Bratislava  ZSE Run 08:30
50.-53. 39.-41.  Matej Strcula 1988  Liptovský Mikuláš  TV JOJ Running Team 08:30
54. 42.  Tomáš Husár 1990  Bratislava  - 09:14
55.-56. 43.-44.  Peter Dunajčík 1956  Bratislava  - 09:16
55.-56. 43.-44.  Ján Pilát 1972  Bratislava  - 09:16
57.-58. 45.-46.  Marián Ozábal 1983  Skalica  Jazvečia Nora 09:44
57.-58. 45.-46.  Ján Sodoma 1983  Modra  - 09:44
59.-61. 13.-14.  Alica Polčicová 1992  Dubová  BERNOHY.sk 09:47
59.-61. 13.-14.  Katarína Hittrichová 1985  Trnava  BERNOHY.sk 09:47
59.-61. 47.  Juraj Šintál 1985  Trnava  BERNOHY.sk 09:47
62.-64. 48.-49.  Tomáš Ozábal 1989  Borský Svätý Jur  VWcult Sport Team 09:54
62.-64. 48.-49.  Peter Horváth 1984  Bratislava  - 09:54
62.-64. 15.  Ľubica Horváthová 1983  Bratislava  - 09:54
65. 16.  Alexandra Dubničková 1984  Bratislava  - 10:04
66. 50.  Martin Krutek 1983  Trnava  Trnava 10:58
67. 51.  Ján Šifra 1974  Bratislava  - 11:35
68. 17.  Barbora Krejčová 1982  Bratislava  - 12:39
69.-71. 18.  Martina Magová (zadný voj) 1974  Žilina  Bežím srdcom 12:40
69.-71. 52.-53.  Ján Gonda (zadný voj) n/a  Bratislava  - 12:40
69.-71. 52.-53.  Roman Minarovič (zadný voj) 1969  Kysucké Nové Mesto  Bežím srdcom 12:40

 

TOPlist