Založiť webovú stránku alebo eShop

2013

TRASA ULTRA (103 KM / +3500 M)

Poradie

Rank

Kateg.

Categ.

Meno

Name

 Kraj.

Ctry

Bydlisko

Home town

Čas

Time

Poznámka

Remark

1. 1.  Mikuláš Kéri  Bratislava 11:00  
2. 2.  Peter Mazán  Veľký Krtíš 13:14  
3. 3.  Rastislav Cabala  Trenčín 15:19  
4. 4.  Vladimír Ravinger  Bratislava 15:24  
5. 5.  Branislav Gereg  Kvašov 19:09  
6. 6.  Peter Baran  Bratislava 19:20  
7. 1.  Katarína Janechová  Trnava 19:58               
8. 7.  Peter Kováč  Pezinok 19:58  
9. 8.  Ivan Kadlečík  Veľké Kostoľany 19:58  
10. 9.  Jaroslav Kováč  Hurbanova Ves 19:58  
11. 10.  Rastislav Vávro  Trnava 19:58  
12. 11.  Dalibor Greguš  Križovany n. Dudv. 19:58  
13. 12.  Karol Šulek  Trnava 19:59  
14. 13.  Peter Groman  Trnava 20:00  
15. 14.  Felix Virsik  Bratislava 23:25  

 

TRASA MINI-ULTRA (50 KM / +1850 M)

 Poradie

Rank

Kateg.

Categ.

 Meno

Name

Kraj.

Ctry

 Bydlisko

Home town

Čas

Time

 Poznámka

Remark

1. 1.  Andrej Foltín                Bratislava                   04:54  
2. 2.  Roman Greguš  Martin 04:58  
3. 3.  Martin Kovaľ                Košice 05:03  
4. 4.  Jozef Mráz  Bratislava 05:18  
5. 5.  Martin Dávid  Nitra 05:46  
6. 6.  Dávid Šulko  Trnava 05:46  
7. 7.  Marián Kamendy  Bratislava 06:06*  Bez K15               
8. 8.  Peter Verček  Bratislava 06:31  
9. 9.  Miroslav Pauček  Dolné Dubové 06:31  
10. 10.  Ivan Kováč  Bratislava 06:41  
11. 11.  Ronald Ďurovský  Tlmače - Lipník 06:59  
12. 12.  Oto Čihák  Bratislava 07:30  
13. 13.  Peter Bilik  Nitra 07:39  
14. 14.  Dušan Kepko  Bratislava 07:55  
15. 15.  Filip Pély  Vráble 07:58  
16. 16.  Ivan Belica  Dolné Orešany 08:01  
17. 17.  Peter Belica  Dolné Orešany 08:01  
18. 18.  Ján Kianička  Bratislava 08:13  
19. 19.  Peter Čermák  Pezinok 08:18  
20. 20.  Martin Slivka  Bratislava 08:18  
21. 21.  Roman Čermák  Pezinok 08:18  
22. 22.  Ondrej Brichta  Bratislava 09:25  
23. 1.  Andrea Zajacová  Gelnica 10:15  
24. 23.  Matej Miklánek  Bratislava 10:15  
25. 24.  Matej Holečka  Levice 10:24  
26. 25.  Mnk Fcbk  Bratislava 10:33  
27. 26.  Ján Lazar  Bratislava 10:33  
28. 27.  Ján Hronec  Bratislava 10:44  
29. 28.  Matej Gába  Marianka 13:38  
30. 29.  Martin Musil  Bratislava 14:01  
DNF DNF  Slávka Džambová  Malcov 11:40*  Cca 40 km
DNF DNF  Lucia Danišová  Levice 11:40*  Cca 40 km
DNF DNF  Timotej Hupka  Kátlovce 11:40*  Cca 40 km
DNF DNF  Peter Ľubušký  Hliník nad Hronom 11:40*  Cca 40 km
DNF DNF  Peter Fazekaš  Sušany 11:40*  Cca 40 km
DNF DNF  Ján Juroš  Brezno 11:40*  Cca 40 km

 

TOPlist